Babaei s

پیام نوروزی مدیرعامل شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

 

مدیرعامل شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در پیامی فرا رسیدن سال نو و آغاز فصل بهار را به همگان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، در پیام «محمدتقی بابایی» مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور به مناسبت فرا رسیدن سال نو و آغاز فصل بهار آمده است:

«به نام بخشنده مهربان»

یا مُقلِب القـُلوبِ و الابصـار

یا مـدبـراللیـــل و النهـــار

یا محول الحـول و الاحـوال

حول حالنا الی احسن الحال

بهار که می‌شود همراه با دگرگونی عالم طبیعت که نشانه‌ای است از قدرت الهی، باید درون را از گرد و غبار زدود و روح و جان را آراست. باید از این‌که هستیم، رها شویم، تغییر کنیم و یکسال تجربه تلخ و شیرین را چراغی برای روشنایی سال نو سازیم.

همین است که هر سال همراه با حیات دوباره طبیعت، یا مقلب القلوب و الابصار می‌گوییم تا مددی کند مدبر الیل و النهار در سیر زندگی پیش‌رویمان و سرشار از معرفت و سرور، الی احسن الحال شویم.

بهار، باشکوه‌ترین جلوه حکمت و قدرت پروردگار در جهان هستی است و تامل در تحول عالم طبیعت که آینه‌ای است از روز رستاخیز، فرصتی است تا با اصلاح خویش و خودشناسی، راهی به سوی خدا یابیم.

شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور نیز در این موسم بهاری و همراه با نسیم عطرآگین شکوفایی و شکفتن در طبیعت، سعی خواهد داشت تا در تمامی عرصه‌های حوزه فعالیت خود، فردایی بهتر را برای سهامداران، ذی‌نفعان و کشور عزیزمان رقم زند. فردایی که به طور یقین شکل نخواهد گرفت مگر با همراهی و تلاش کارکنان متخصص، متعهد و دلسوز خود که در این سال‌ها برند تابان هور را به برندی برتر در صنعت انرژی، به‌ویژه حوزه برق تبدیل کرده است و این شرکت را به جایگاه ممتاز و متمایزی از سایر رقبا رسانده است.

همانطور که می‌دانید، تولید انرژی برق یکی از حیاتی‌ترین عوامل توسعه و پیشرفت هر کشوری است و با توجه به توانمندی‌های بالقوه و تخصص‌های فنی عالی همکاران ما در این هلدینگ، اعتقاد من این است که ما می‌توانیم با همکاری و هماهنگی بالا، به تحقق اهداف جذاب و پایدار شرکت برای تولید انرژی برق بپردازیم.

در سال جدید با دلگرمی و انرژی همکاران گرامی، به هدف مشترک پیشرفت و توسعه‌ی شرکت ادامه خواهیم داد و به دنبال بهبود فرآیندها و افزایش کارایی در تولید انرژی برق خواهیم بود. همچنین، با توجه به حس مسئولیت اجتماعی، تلاش می‌کنیم تا با استفاده از فناوری‌های جدید و استفاده بهینه از منابع و سرمایه‌گذاری در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر، به محافظت از محیط زیست و کاهش اثرات منفی تولید انرژی بپردازیم.

امید است امسال به همت و تدبیر کارکنان شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور و با عنایت به لطف حق تعالی بتوانیم در مسیر پیشرفت و تعالی شرکت و کشور گام برداشته و همچنان سرافراز و افتخارآفرین باشیم و این مهم تنها به همت دستان شما جاوید و پایدار می‌ماند.

در نهایت، بار دیگر فرا رسیدن نوروز که با بهار قرآن متقارن شده است را به خانواده بزرگ هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور تبریک می‌گویم و تاکید می‌کنم که ضمن آرزوی موفقیت روز افزون شرکت و پیشرفت همه‌ی همکاران عزیز، باید به یاد داشته باشیم که هیچ مانعی قادر به مهار توانایی‌های ما نیست و امیدوارم یک سال شاد و پر از موفقیت برای شما و خانواده‌هایتان در پیش رو داشته باشیم.

با آرزوی سالی پیروز و همراه با موفقیت در پرتو عنایت ایزد منان.

 

محمدتقی بابایی

مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

درگاه پرداخت الکترونیکی

بدنبال دریافت نماد الکترونیکی مجوز کسب و کار از وزارت صمت ، مجوز درگاه پرداخت الکترونیکی برای سهولت امور دریافت و پرداخت الکترونیک…

تشکیل جلسه کمیته سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت انرژی امید تابان‌هور

هفتمین جلسه کمیته سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور (وهور) با موضوع بررسی مناقصه 4500 مگاواتی سازمان ساتبا برگزار شد.

برگزاری کمیته سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور

کمیته سرمایه‌گذاری شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور (وهور) با موضوع بررسی مناقصه 4500 مگاواتی سازمان ساتبا تشکیل جلسه داد.

به گزا…

بازدید مدیرعاملان سرمایه گذاری امید و هلدینگ تابان هور از نیروگاه تولید برق سبز منجیل

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، آقای علی صالح‌آبادی، مدیرعامل گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید به همراه آقای م…

در هم‌اندیشی مدیران صنعت برق کشور با سرمایه‌گذاران داخلی مطرح شد: احداث 4500 مگاوات نیروگاه‌های خورشیدی نیازمند تشریک مساعی تمامی ارکان کشور است

مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور در هم‌اندیشی مدیران صنعت برق کشور با سرمایه‌گذاران داخلی برای ساخ…

مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1401/09/30

مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1401/09/30

تعدادی از شرکتهای تابعه هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور برگزار گردید.

 

امضای قرارداد ساخت 4000 مگاوات نیروگاه‌های انرژی خورشیدی در حضور رییس‌جمهوری

 

فرآیند احداث 4000 مگاوات نیروگاه خورشیدی، در حضور حجت‌الاسلام «ابراهیم رئیسی»، رییس‌جمهوری محترم و دکتر «علی‌اکبر محرابیان» وزی…

بررسی روند پروژه ساخت ۴۵۰۰ مگاوات نیروگاه تجدیدپذیر با حضور وزیر نیرو

 

وضعیت پیشرفت پروژه ساخت ۴۵۰۰ مگاوات نیروگاه‌های تجدیدپذیر به عنوان طرح ویژه دولت با موعد سررسید پیک 1403 با حضور وزیر نیرو مورد…