1 v28

مدیرعامل وهور در جمع مدیران نهادهای مالی توصیه کرد: تمامی سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، سهام برقی در سبد خود داشته باشند

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، دکتر «محمدتقی بابایی» مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور همراه با معاونان و مدیران ارشد شرکت، هیئت 35 نفری متشکل از مدیران نهادهای مالی بازار سرمایه را در برنامه بازدید از نیروگاه گوهران سیرجان که با سرمایه‌گذاری تابان هور در حال ساخت است را همراهی کرد.

این هیئت ضمن بازدید از بلوک اول و بلوک دوم در حال ساخت این نیروگاه سیکل ترکیبی و حضور در اتاق کنترل، در جریان چگونگی فعالیت نیروگاه قرار گرفتند.

مدیرعامل و نایب رییس هیئت‌مدیره هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور سپس در این جمع با بیان اینکه متوسط قیمت برق نیروگاه‌های حرارتی و سیکل ترکیبی خریداری شده از ما در امسال، کیلوواتی ۱۰۶ تومان به اضافه ۱۸ تومان هزینه آمادگی است، افزود: با توجه به فشار زیادی که روی نیروگاه‌ها برای آمادگی و نوسازی وجود دارد، امیدواریم که این قیمت‌ها در سال ۱۴۰۳ تغییرات جدی داشته باشد و نرخ برق ECA برای صنایع بنا بر ابلاغ جدید وزارت نیرو در امسال 2 برابر شده است؛ چراکه مجموعه دولت به این جمع‌بندی رسیده است که نرخ برق باید به سمت واقعی شدن پیش برود تا از درجا زدن و فرسودگی نیروگاه‌ها جلوگیری شده و انگیزه سرمایهگذاری مجدد در صنعت ایجاد شود.

دکتر بابایی ادامه داد: با سرمایه‌گذاری بر اساس مکانیسم BOT با منطقه صنعتی معدنی گل‌گهر و با سنکرون واحد نخست گازی بلوک دوم نیروگاه گوهران سیرجان، به‌زودی ۱۸۳ مگاوات نیروی برق به ظرفیت تولید نیروگاه‌های زیرمجموعه وهور اضافه می شود. این نیروگاه سیکل ترکیبی، دو واحد گازی هر کدام به ظرفیت ۱۸۳ مگاوات و یک واحد 180 مگاواتی بخار دارد.

مدیرعامل هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور با تاکید بر اینکه ارزش جایگزینی نیروگاههای وهور، حدود دو برابر قیمت سهم در تابلوست، گفت: البته خالص ارزش دارایی‌های شرکت ۳60 تومان تخمین زده می‌شود و سهام شرکت با قیمتی در حدود نصف در فرابورس در حال معامله است.

دکتر بابایی با تشریح برنامه راهبردی شرکت برای این هیئت بازدید کننده، اضافه کرد: در حال حاضر در ۱۲ ساخت‌گاه دارای موقعیت ممتاز، در حال ایجاد نیروگاه خورشیدی با ظرفیت مجموع 500 مگاوات هستیم.

وی در پایان سخنان خود خطاب به مدیران نهادهای مالی بازار سرمایه، گفت: توصیه می‌کنم که تمامی سرمایه‌گذاران بازار سرمایه، سهام برقی در سبد خود داشته باشند، چراکه صنعت برق در آستانه پوستاندازی است و شرایط متفاوتی را هم به لحاظ قیمت و هم نوسازی و دریافت مطالبات پیش رو دارد.

 

مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1401/09/30

مجمع عمومی عادی سالیانه سال مالی منتهی به 1401/09/30

تعدادی از شرکتهای فرعی هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور برگزار گردید.

 

پیام تبریک مدیر عامل هلدینگ تابان هور به مناسبت میلاد امام رضا (ع)

بسم اللّه الرحمن الرحیم

 

قال علی بن موسی الرضا:

رحم الله عبداً أحیا أمرنا، فقلت له و کیف یحیی أمرکم؟ قال یتعلم علومنا و یعلمها…

مجامع عمومی سالانه شرکت‌های فرعی هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور برگزار شد

 مجمع عمومی عادی سالانه شرکت‌های «تولید نیروی برق سبز منجیل»، «مولد نیروگاهی گوهر سیرجان» و «مولد نیروگاهی جاسک» که در زمره شرکت‌ه…

"اطـلاعیــه " شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور (سهامی عام)

سهامداران محترم:

احتراما، به استحضار می رساند پیرو تشکیل مجمع عمومی فوق العاده موررخ 1401/09/14 و تصویب افزایش سرمایه 15 درصدی  ا…

"ورود اولین توربین واحد گازی به سایت نیروگاه سیکل ترکیبی گهران سیرجان"

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور، با امضای قرارداد احداث بلوک دوم نیروگاه سیکل ترکیبی گهران سیرجان در قالب…

پیام تبریک مدیر عامل تابان هور به مناسبت ولادت حضرت علی (ع)، روز مرد و گرامیداشت مقام پدر

 

         علي اي همـاي رحمت  توچه آيتي خدا را         كه به ما سوا فكندي همه سايه ي هما ر    

          دل اگر خداشناسي همه در …

پیام مدیرعامل هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور به مناسبت سال‌روز ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن

 

مدیرعامل و نایب رییس هلدینگ مدیریت انرژی امید تابان هور ضمن دیدار با همکاران خانم هلدینگ، با صدور پیامی، فرا رسیدن سال‌روز ولاد…

افزایش 4.5 درصدی ارزش سهام «وهور» در بازار بورس

ارزش سهام شرکت مدیریت انرژی امید تابان هور (وهور) پس از انتشار خبر برنده شدن این شرکت در سبد شماره 4 مناقصه عمومی سرمایه‌گذاری در …